Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 27 styczeń 2016 13:07

Do Makowa zawitają studenci z odległych krajów

Napisał
Do Makowa zawitają studenci z odległych krajów aiesec.pl/

Już niedługo do Makowa zawitają studenci z odległych krajów. Przedstawiciele Malezji, Chin, Pakistanu, Iranu, Włoch, Turcji, Brazylii i Argentyny podzielą się z nami swoją kulturą, ciekawymi tradycjami i umiejętnościami. Przybliżą nam swój kawałek świata.

 

- Studenci przyjadą tu w ramach wolontariatu organizowanego przez organizację AIESEC – mówi Iwona Staśkiewicz, kierownik Domu Kultury w Makowie Podhalańskim. -Zajęcia będą odbywać się oczywiście w Domu Kultury, gdzie w czasie wizyty u nas będą mieszkać, ale także w naszych świetlicach i szkołach, tak żeby jak największa liczba osób mogła z tego skorzystać.

Wolontariusze będą porozumiewać się w języku angielskim. Ich pobyt w Makowie zaplanowany jest na sześć tygodni. W tym czasie na naszą młodzież czekają liczne atrakcje –spotkania, warsztaty, zajęcia artystyczne i taneczne. - Będą mogli też przekonać się, jaki kraj jest dla nich najbardziej interesujący i gdzie sami chcieliby się kiedyś wybrać.

 

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiDo Makowa zawitają studenci z odległych krajów