Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 11 styczeń 2014 20:01

Z wizytą u Kardynała Dziwisza

Już po raz 8 strażacy z Makowa oraz mieszkańcy gminy Maków Podhalański wraz z burmistrzem Pawłem Salą i jego małżonką udali się w odwiedziny do Kardynała Stanisława Dziwisza na ul. Franciszkańską 3 w Krakowie. Wyjazd ten odbył się pod przewodnictwem księdza proboszcza Tadeusza Różałowskego.

 

Na samym początku, dzieci ze Szkoły Podstawowej w Grzechyni dały popis swoich umiejętności aktorskich wystawiając wspaniałe przedstawienie, które wprowadziło wszystkich uczestników oraz samego Kardynała Dziwisza w prawdziwą euforię. Delegacje poszczególnych grup reprezentujących Maków Podhalański, Grzechynie i Białkę złożyły na ręce Stanisława Dziwisza szczere życzenia, a także ofiary na budujące się w Krakowie Centrum Jana Pawła II. Kardynał Dziwisz jak co roku podziękował wszystkim zebranym, a także wręczył każdemu uczestnikowi  tego spotkania różaniec. Dzieci oraz ksiądz proboszcz, który przewrotnie ustawił się do kolejki wraz z najmłodszymi, dostali od gospodarza pyszne czekolady. Oprócz tych materialnych upominków, spotkanie dało wszystkim uczestnikom wiele radości oraz nadzieję na kolejne takie zetknięcia. 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiZ wizytą u Kardynała Dziwisza