Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 23 luty 2014 20:03

Maków Podhalański: Ostatki w rytmie zumby

Bal karnawałowy w rytmie zumby w Zespole Szkół w Makowie Podhalańskim.

„Cała sala śpiewa z nami”… właśnie ten przebój Jerzego Połomskiego jest idealnym odzwierciedleniem tego, co działo się w niedzielne popołudnie w Zespole Szkół w Makowie Podhalańskim. Już po raz kolejny Rada Rodziców wraz z Dyrekcją i Gronem Pedagogicznym przygotowała wspaniały bal ostatkowy. Hala sportowa wypełniona była po brzegi. Rodzice zadbali o pyszne jedzenie  a nauczyciele z uczniami przygotowali część artystyczną.

A trzeba przyznać, że do tej szkoły uczęszczają niezwykle zdolne dzieci. Cała imprezę poprowadziła  dyrektor Domu Kultury - Iwona Staśkiewicz. Ci,którzy przyszli na pewno nie żałowali swojej decyzji. Były bowiem występy: szkolnego kabaretu, cheearlederek,

reprezentacyjnego chóru, który na tę okazję miał uszyte piękne stroje.  Odbył się także koncert makowskiej orkiestry „Big Band” oraz pokaz zumby w wykonaniu instruktorów z Nordfit Team, którzy zachęcili do wspólnej zabawy nie tylko dzieci ale również dorosłych.

Można też było wziąć udział w loterii fantowej  a dla dzieci jedną z atrakcji było malowanie twarzy.

Cały dochód z balu karnawałowego Rada Rodziców przeznaczy na zakup projektora multimedialnego. 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiMaków Podhalański: Ostatki w rytmie zumby