Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 30 czerwiec 2014 23:32

Za nami XV Dni Ziemi Makowskiej.

Napisał

Podobnie jak w latach poprzednich organizatorzy zadbali o to, aby program był atrakcyjny i bogaty.

Głównymi atrakcjami tegorocznej imprezy  były koncerty Iwony Węgrowskiej i wrocławskiego wokalisty Mesajaha.

 

Na scenie zaprezentowali się również : kapela „Ciupaga” znana  z  programu Must Be The Music, Conrado Yanez , Michał Gasz i Adam Sobierajski z gośćmi, którzy śpiewali największe światowe i polskie hity.

Dni Ziemi Makowskiej  to nie tylko koncerty i wydarzenia artystyczne. To także szereg imprez rekreacyjnych i sportowych. W sobotę odbył się Turniej Dwójek Koszykowych, Indywidualny Turniej w Ringo Chłopców. Natomiast w niedzielę , jednym z głównych  punktów programu był mecz piłki nożnej, w którym zmierzyły się dwie drużyny :”Gwiazdy” i „Przyjaciele Futbolu”. Mecz zakończył się  remisem , który zadowolił obie strony. Po zakończonym meczu był występ grupy Nordfit Team, która dała godzinny pokaz energetycznej zumby.

Nagłe załamanie się pogody i obfite opady deszczu nie zniechęciły fanów muzyki reggae , którzy licznie zgromadzili się na boisku Halniaka , by posłuchać największych przebojów Mesajaha.

 

zdjęcia: Paweł Woźniak

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiZa nami XV Dni Ziemi Makowskiej.