Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 01 lipiec 2014 18:00

Młodzi dziennikarze z wizytą w stacji TVN.

Napisał

Młodzi   dziennikarze   ze   Specjalnego   Ośrodka  Szkolno-Wychowawczego   W   Makowie   Podhalańskim  z   wizytą  w  stacji  Tvn  w  Krakowie. 

 

         Koniec roku szkolnego dla uczniów z Kółka Dziennikarskiego był radosny podwójnie. W nagrodę za całoroczną pracę w redakcji szkolnej gazetki, opiekunki zespołu „Kolorowej Szkoły” – mgr Małgorzata Malaga-Guzik i mgr Agata Wróbel, zorganizowały i zafundowały podopiecznym wyjazd do Krakowa, aby przyglądnęli się telewizji „od kuchni”.

         Tajniki telewizyjnej magii wyjaśniał im Jerzy Kramarczyk – „człowiek o wielu głosach”, aktor teatralny i filmowy, reżyser i scenarzysta, znany z ekranu m.in., jako Smerf Cherlak, Strażak Sam i Listonosz Pat, którym użyczył swojego głosu (w dwóch ostatnich bajkach wszystkim postaciom).

         Uczniowie zobaczyli studio „Rozmów w toku” i zwiedzili plan serialu „Szpital”. Widzieli charakteryzatornię (w scenerii z serialu „Julka”). Dowiedzieli się jak montowane są programy i w jaki sposób przebiega ich realizacja w reżyserce. Mięli też okazję zaprezentować się przed kamerą.

         Świat z drugiej strony kamery zrobił na nich ogromne wrażenie. To, co wydawało się duże, okazało się być w rzeczywistości małe, a to co małe – wielki

Grażyna Borzestowska

 

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiMłodzi dziennikarze z wizytą w stacji TVN.