Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 28 maj 2018 06:36

Święto Rodziny w SP Wieprzec

Napisał

W minioną sobotę obchodziliśmy kolejny już raz Święto Rodziny. W sielankowej atmosferze upłynęły nam te chwile, które zostały różnorakimi atrakcjami. Złożyły się na nie m.in. pokaz umiejętności instrumentalno-wokalnych oraz choreografia gimnastyczna. Dzieci wręczyły swoim rodzicom prezenty oraz odśpiewały chóralnie "Sto lat" a także zaprosiły ich do wspólnej zabawy.

 

                 W samo południe przedstawiciele szkoły karate wraz z uczniami, którzy w naszej placówce rozwijają umiejętności tej aktywności fizycznej, zademonstrowali kilkunastominutowy pokaz sztuki nie tylko walki, ale rozwijania mocnego ciała, co wpływa pozytywnie na zdrowie, pewność siebie i samopoczucie. Poza umiejętnościami fizycznymi, wzmacnia moralność i charakter.

                Składamy serdeczne  podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości.

 

Radosław Tempka

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiŚwięto Rodziny w SP Wieprzec