Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 29 maj 2018 22:22

Radość w Mrówka Sucha Beskidzka!

26 maja w Suchej Beskidzkiej miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – PIKNIK z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka.

 

Trzeba przyznać, że właściciele PSB Mrówka Sucha Beskidzka; AGAT sp. z o.o. dołożyli wszelkich starań, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy. Od samego początku rozpoczęcia pikniku dało się słyszeć radość, którą niósł wiatr, a dzień zapowiadał się naprawę bardzo ciepło. Goście tej szczególnej imprezy mogli skorzystać z wielu atrakcji, a szeroki uśmiech udało się zauważyć na wielu twarzach. Na najmłodszych uczestników czekała dmuchana zjeżdżalnia, trampolina i wata cukrowa, natomiast pyszna kawa dostarczyła wiele energii wszystkim Mamą. Gorącą atmosferę podgrzewała obecność bajkowych Minionków oraz Pana Mrówki. Maskotki tańczyły, pozowały, przybijały piątki oraz rozdawały upominki i słodycze. Na imprezie nie zabrakło również wozu strażackiego z wysięgnikiem, który umożliwił zobaczenie pejzażu naszego miasta z zupełnie innej perspektywy. Duża ilość konkursów dla Mam i najmłodszych sprawiła, że czas płyną bardzo szybko. To był bardzo barwny dzień, pełen pozytywnej energii.

Właściciele Mrówki Sucha Beskidzka dziękują wszystkim, którzy byli zaangażowani w tworzenie tego wydarzenia, swoje podziękowania kierują również do pracowników marketu i do wszystkich gości.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiRadość w Mrówka Sucha Beskidzka!