Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 02 czerwiec 2018 07:42

DOBRZY LUDZIE SĄ WŚRÓD NAS...

Napisał

W naszym środowisku działają osoby, które nie są obojętne na problemy niepełnosprawności wśród dzieci. Istnieje w Makowie Podhalańskim pracownia, gdzie zawsze chętnie i z uśmiechem goszczone są osoby dotknięte przez los.

 

Pani Iza Mentel i Małgorzata Jurek wraz z uczennicami technikum oferują pomoc w doborze fryzur, porady dotyczące pielęgnacji i higieny włosów. To magiczne miejsce to salon stylizacji przy Szkole Kantego w Makowie. Podczas tegorocznego spotkania w miłym dla oka wnętrzu dziewczyny z różnych klas prezentowały swoje umiejętności sprawiając frajdę podopiecznym ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Czesały, modelowały, obcinały, a nawet farbowały włosy uczniów. Pani Iza i Małgosia chętnie współpracują z osobami niepełnosprawnymi, nie pierwszy raz udało się bawić w ich szkolnym salonie, z którego dzieci wychodzą zadowolone, uśmiechnięte, z nowymi wiadomościami i fryzurami. Doświadczenie i podejście pań sprawia, że nawet zniechęceni do zabiegów fryzjerskich podopieczni z chęcią zasiadają na fotel i pokonują lęki. Spotkania bardzo cieszą grupy, które biorą w nich udział i jakby tego było mało panie zawsze zgotują słodką niespodziankę.

W imieniu uczniów z SOSW w Makowie Podhalańskim składamy serdeczne podziękowania, a osobom o tak otwartych, dobrych sercach życzymy wszystkiego co najlepsze.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiDOBRZY LUDZIE SĄ WŚRÓD NAS...