Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 21 czerwiec 2018 05:27

Makowski skatepark zostanie rozbudowany

Zakończył się proces wyboru wykonawcy „Modernizacji infrastruktury rekreacyjno-sportowej w Makowie Podhalańskim poprzez zmodernizowanie istniejących urządzeń skateparku oraz dostawa i montaż nowych urządzeń”.

Wyłoniony w procedurze przetargu nieograniczonego wykonawca z Olkusza zrealizuje zadanie do dnia 28.09.2018 r. a koszt przedsięwzięcia wynosi 96 766,62 złotych , dofinansowanie zadania ze środków zewnętrznych w ramach podpisanej umowy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego w Krakowie wynosi 38 931 złotych kosztów kwalifikowanych tj. 67,67%.

Celem ogólnym projektu jest wzrost konkurencyjności gospodarczej w tym branży turystycznej poprzez modernizacja infrastruktury rekreacyjno-sportowej Skatepark w Makowie Podhalańskim przez odnowienie 7 szt. urządzeń kompleksu sportowo-rekreacyjnego oraz zakup i dostawa nowych urządzeń strefy rekreacyjnej w ilości 6 sztuk.

Zadanie to jest finansowane w ramach konkursu poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego.

Źródło: UM Maków Podhalański

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiMakowski skatepark zostanie rozbudowany