Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 25 lipiec 2018 07:37

Szkoła w Białce modernizowana

Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim informuje, że kolejna sala sportowa na terenie naszej Gminy posiada nowoczesną nawierzchnię sportową – tym razem jest to Szkoła Podstawowa w Białce.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie została docieplona i wykonana nowoczesna nawierzchnia sportowa wraz z nowym wyposażeniem, która w znaczący stopniu poprawia warunki pracy nauczycieli a przede wszystkim podniesie bezpieczeństwo korzystającej podczas zajęć lekcyjnych wychowania fizycznego młodzieży szkolnej.

Pozytywnie rozpatrzony wniosek Burmistrza Makowa Podhalańskiego otrzymał na to zadanie 50% środków z budżetu Państwa czyli Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie, wartość wszystkich kosztów na to zadanie, które wykonała wyłoniona w procedurze przetargu nieograniczonego Firma PROVOL z Olkusza wyniosła 179 270,91 złotych.

 

źródło: UG Maków Podhalański

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiSzkoła w Białce modernizowana