Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 28 sierpień 2018 08:30

Piknik strażacki z OSP Maków Dolny

Ochotnicza Straż Pożarna w Makowie Dolnym już dziś zaprasza na Piknik strażacki, który odbędzie się 1.09.2018 r. Rozpoczęcie pikniku oraz przywitanie gości nastąpi o godzinie 15:00. W programie imprezy: liczne konkursy z nagrodami, face-painting, jazda konna, dmuchana zjeżdżalnia, fanty, szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej, pokazy strażackie oraz zabawa taneczna wraz z DJ-em OIZO. Podczas wydarzenia nie zabraknie również niesamowitej energii Zumby, a wieczorem rozbawią nas ZBÓJNICY.

Na dodatek przygotowaliśmy specjalną, strażacką grochówkę. STRAŻACKIE KOŁO GOSPODYŃ zadba o specjały z bufetu, grilla, kuchni polowej oraz napoje dla dzieci i dorosłych. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiPiknik strażacki z OSP Maków Dolny