Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 30 sierpień 2018 22:22

Charytatywny festyn sportowy dla Karola Kołodziejczyka

Od sobotniego poranka na stadionie Naroża Juszczyn będzie odbywał się festyn charytatywny "Pożegnanie Lata". Imprezę rozpocznie turniej drużyn młodzieżowych z naszego powiatu. Główna zabawa rozpocznie się o godzinie 16:00, w trakcie której wystąpią znane zespoły Disco Polo, chociaż nie zabraknie także innych atrakcji.

Piłka plażowa, badminton i oczywiście piłka nożna - w tych konkurencjach będą mogły się zmierzyć dzieci, które w sobotę zawitają na stadion w Juszczynie. O godzinie 16 rozpocznie się artystyczna część imprezy, a w niej Dance Express, Markus P. oraz Pragnienie Miłości.

O godzinie 19 rozpocznie się loteria fantowa, z której cały dochód będzie przeznaczony na leczenie Karola Kołodziejczyka. Do wygrania będą m.in. zdjęcie z autografem wszystkich zawodników kadry Polski w skokach narciarskich wraz ze sztabem szkoleniowym, piłki z autografami piłkarzy Legii Warszawa i Wisły Kraków, trzydniowy pobyt dla dwóch osób w hotelu Beskidzki Raj, karnet na siłownię Trenuj.tv w Białce, wstępy: do Energylanii, Dinozatorlandu, aquaparku w Krakowie, na termy Gorący Potok w Szaflarach, bony do restauracji Szafran w Suchej Beskidzkiej, vouchery na przejazdy gokartem na torze skw racing park w Skawinie, bony do salonu Twój Fryzjer w Jordanowie i wiele innych fantów!

Godzinę później swoje nieprzeciętne umiejętności zaprezentuje piłkarski freestyler Dawid Krzyżowski, a godz. 20:30 zabawę taneczną poprowadzą dj Dominik & Matheo.

W trakcie całego dnia przewidziane są również atrakcje dla maluchów, dobre jedzenie i mnóstwo napojów, więc reasumując każdy znajdzie coś dla siebie.

ZAPRASZAMY W SOBOTĘ DO JUSZCZYNA!

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiCharytatywny festyn sportowy dla Karola Kołodziejczyka