Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 09 wrzesień 2018 21:59

Olimpijczycy z OSP Juszczyn

W miniony weekend w Kluszkowcach odbyła się VI Ogólnopolska Olimpiada sportowo-pożarnicza strażaków OSP.

Przez dwa dni odbywały się starty strażaków w trzech kategoriach: drużyny męskie, żeńskie i mieszane. Na torze przeszkód zawodnicy musieli zmierzyć się z wieloma przeszkodami, m.in. rzucanie opona do celu, bieg z wężem strażackim z przeszkodami, noszenie wiader z wodą czy przenoszenie poszkodowanego. Oprócz dyscyplin dla strażaków, organizatorzy zadbali również o gości, którzy mogli zobaczyć m.in. bacowski pokaz przepędzania owiec, pokazy ratownicze, a w ostatnim dniu zmagań odbyła się kolejna edycja Strażackich Mistrzostw w jedzeniu kiełbasy na czas. Około 60 drużyn z całej Polski przyjechało by na górze Wdżar na terenie ośrodka Czorsztyn Ski powalczyć o zwycięstwo, wśród nich znaleźli się ochotnicy z OSP Juszczyn. Drużyna mieszana w składzie Sylwia Migas, Joanna Czarny, Paweł Czarny, Krzysztof Kozieł, Mateusz Borowy stanęła na podium dwukrotnie, w dniu pierwszym zajmując trzecie miejsce, a w niedzielę wywalczyli drugą pozycję.

Serdecznie gratulujemy!

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiOlimpijczycy z OSP Juszczyn