Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 19 wrzesień 2018 06:52

Sto tysięcy na "naukę internetu"

Napisane przez
Sto tysięcy na "naukę internetu" pixabay.com

Gmina Maków Podhalański otrzymała dofinansowanie i będzie realizować na terenie gminy projekt grantowy "Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Maków Podhalański szansą na rozwój gminy".

Wspomniane dofinansowanie wynosi 100 tysięcy 650 złotych, które pochodzą ze środków Projektu Operacyjnego Polska Cyfrowa. W ramach realizacji projektu 180 mieszkańców Makowa Podhalańskiego i okolic będzie mogło skorzystać z 15 dwudniowych szkoleń w zakresie m.in. tworzenia strony internetowej, poruszania się w sieciach społecznościowych, dokonywania transakcji finansowych w sieci, poruszone też zostaną m.in. zagadnienia rodzica w sieci, rolnika w sieci czy też mój biznes w sieci.

- Szkolenia będą prowadzone od października 2018 do listopada 2019. Na potrzeby szkolenia zostanie zakupionych 13 komputerów przenośnych, które po zakończeniu programu zostaną przekazane do szkół z gminy - informują makowscy urzędnicy.

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiSto tysięcy na "naukę internetu"