Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Powiat (1748)

piątek, 03 kwiecień 2020 13:00

WSKAZANIA NA ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE 2020 ROKU

Napisał

Publikujemy wskazania metropolity krakowskiego Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego na Święte Triduum Paschalne 2020 roku.

czwartek, 02 kwiecień 2020 09:49

Komunikacyjny paraliż? Sprawdź, czy bus pojedzie!

Napisane przez

W obliczu zagrożenia zarażenia koronawirusem i wprowadzonymi przez rząd ograniczeniami w opuszczeniu domów, większość kursów została zawieszona.

15 lat temu, dokładnie 2 kwietnia 2005 roku o godz. 21.37, pożegnaliśmy ukochanego Papieża Polaka, Jana Pawła II. W tym szczególnym dla nas dniu pamięć o nim jest wciąż żywa - zwłaszcza w Małopolsce, jego rodzinnych Wadowicach, ukochanym Krakowie i wielu innych miejscach z nim związanych.

środa, 01 kwiecień 2020 08:37

Gdy nie kibicują, pomagają

Napisane przez

Kibice Cracovii Kraków postanowili przyłączyć się do walki z epidemią koronawirusa.

Czy to już wiosna? Pracownicy Babiogórskiego Parku Narodowego opublikowali zdjęcia tropów niedźwiedzia.

poniedziałek, 30 marzec 2020 08:27

Druhowie i gospodynie szyją maseczki ochronne

Napisane przez

Jak pożytecznie spędzać czas zostając w domu? Odpowiedź na to pytanie znają strażacy z OSP Sidzina, którzy są inicjatorami akcji szycia maseczek ochronnych dla Szpitala w Suchej Beskidzkiej.

niedziela, 29 marzec 2020 11:22

I komunia i bierzmowanie dopiero po epidemii

Napisane przez

Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, a także ich rocznice i bierzmowania, które są zaplanowane na kwiecień i maj, nie odbędą sie do końca epidemii w Polsce. Ks. dr Andrzej Kielian, Dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej w Krakowie informuje, że uroczystości te mogą być dopiero zorganizowane gdy wrócimy do normalnego funkcjonowania szkół i parafii.

piątek, 27 marzec 2020 10:27

Ilu na kwarantannie w powiecie?

Napisane przez

W powiecie suskim ilość osób objętych kwarantanną domową utrzymuje się od kilku dni na stałym poziomie. Jak zapewnia Janina Gołuszka, państwowa powiatowa inspektor sanitarna w Suchej Beskidzkiej, są to wyłącznie ludzie, którzy w ostatnim czasie wrócili z krajów o dużej transmisji koronawirusa oraz mieszkający razem z nimi razem członkowie ich najbliższych rodzin.

piątek, 27 marzec 2020 07:09

Policja prosi o instalowanie aplikacji

Napisane przez
Każdego dnia umundurowani policjanci sprawdzają czy osoby poddane kwarantannie przebywają w zadeklarowanym miejscu i czy nie potrzebują pomocy.
Strona 1 z 135