Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 04 styczeń 2019 08:30

Pracownik banku oszukiwał?

Pracownik banku oszukiwał? Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

Jak poinformowali nas Czytelnicy portalu sucha24.pl, w jednej z placówek bankowych działających na terenie powiatu suskiego miało dojść do oszustwa. Policja studzi emocje.

Z informacji, jakie napłynęły do redakcji portalu sucha24.pl wynika, że w jednym z banków miało dochodzić do pobierania kredytów na osoby, które nic o tym nie wiedziały.

- W Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej prowadzone są postępowania na szkodę klientów jednego z podmiotów świadczących usługi bankowe w powiecie suskim – potwierdziła asp. sztab. Anna Gąsiorek-Rezler, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej. -Na chwilę obecną postępowania prowadzone są w sprawie, a nie przeciwko konkretnej osobie. Z uwagi na dobro śledztwa oraz informacje objęte tajemnicą bankową, a także kierując się dobrem pokrzywdzonych, na obecnym etapie brak jest możliwości podania bliższych informacji – dodała.

 

HomeWydarzeniaPowiatPracownik banku oszukiwał?