Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 07 styczeń 2019 07:28

„Szklane domy” też w gminie Jordanów

Gmina Jordanów jako szósta z gmin postanowiła uczestniczyć w powiatowym programie dotyczącym montażu instalacji solarnych, ogniw fotowoltaicznych, pomp ciepła realizowanym przez powiat suski.

Władze gminy Jordanów przeznaczyły na ten cel kwotę 366 000 zł . Środki te zwiększą dofinansowanie z około 55 % do około 70 % do montażu instalacji na terenie gminy Jordanów.

Zebranie z osobami zakwalifikowanymi do udziału w projekcie z gminy Jordanów odbędzie się w dniu 10.01.2019 r

Osoby zakwalifikowane otrzymały pisemne zaproszenie do udziału w projekcie

W związku, z tym mieszkańcy gminy Jordanów zapłacą za montaż instalacji od 1500 – 2500 zł mniej niż planowano pierwotnie. Wysokość trzeciej raty zmniejszy się do poziomu wskazanego w przedostatniej kolumnie tabeli na stronie pierwszej pisma które otrzymali mieszkańcy gminy Jordanów .

Dotychczas jedynie gmina Maków Podhalański, gmina Sucha Beskidzka i gmina Zembrzyce nie dołączyły do projektu realizowanego przez powiat suski
Powiat suski na realizację projektu pozyskał ponad 15 mln zł pochodzących z funduszy Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

źródło: Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej

 

 

HomeWydarzeniaPowiat„Szklane domy” też w gminie Jordanów