Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 10 wrzesień 2014 07:42

Lista komitetów z całego powiatu do wyborów samorządowych

W poniedziałek upłynął termin rejestracji komitetów wyborczych przed listopadowymi wyborami samorządowymi. Według informacji PKW zarejestrowanych zostały 52 komitety z powiatu suskiego.

 

Poniżej wykaz komitetów wyborczych, stowarzyszeń lub organizacji społecznych, które złożyły Komisarzowi Wyborczemu w Nowym Sączu zawiadomienie o utworzeniu komitetu wyborczego.

W wyborach samorządowych startować mogą również kandydaci z list ogólnopolskich.

 

Obszar województwa, powiatu i gminy.

Komitet Wyborczy Wyborców POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA Małopolska 34-231 Juszczyn 123  Józef Bałos 
Komitet Wyborczy Stowarzyszenie "RODZINA KOLPINGA" Małopolska ul. Kościelna 14, 34-220 Maków Podhalański Zofia Kazimiera Zaręba
Komitet Wyborczy Wyborców PRZYJAZNY SAMORZĄD Małopolska ul. Błądzonka 46, 34-200 Sucha Beskidzka  Stanisław Polak
Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni i Przyszłość Małopolska 34-212 Bieńkówka 476 Mariola Agata Sala
Komitet Wyborczy Wyborców POWIAT SUSKI RAZEM Małopolska  Białka 286, 34-220 Maków Podhalański  Maria Woźna 
Komitet Wyborczy Wyborców POWIAT SAMORZĄDNY Małopolska  34-212 Bieńkówka 269  Artur Rafał Kruźlak 
Komitet Wyborczy Wyborców GMINNA SPÓLNOTA ZAWOJA – SKAWICA Małopolska  34-222 Zawoja 1547 Michał Grzegorz Bartyzel 

Do jednej gminy:

Budzów:

Nazwa komitetu Obszar działania  Siedziba komitetu Pełnomocnik wyborczy
Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządność" Gmina Budzów  34-211 Budzów 253  Franciszka Pakuła 
Komitet Wyborczy Wyborców - NOWY ŁAD W GMINIE BUDZÓW Gmina Budzów  Jachówka 21, 34-211 Budzów  Tomasz Goryl 
Komitet Wyborczy Wyborców Franciszka Kwaśniewskiego z Baczyna Gmina Budzów  Baczyn 192, 34-211 Budzów Franciszek Kwaśniewski 
Komitet Wyborczy Wyborców NADZIEJA JACHÓWKI Gmina Budzów  Jachówka 151, 34-211 Budzów  Sylwester Mieczysław Kosek 
Komitet Wyborczy Wyborców "EMERYCI" Gmina Budzów  34-211 Budzów 581  Józefa Katarzyna Sikora 
Komitet Wyborczy Wyborców Nowy Budzów Gmina Budzów  34-211 Budzów 520  Anna Alicja Sternal 
Komitet Wyborczy Wyborców Zjednoczona Wieś Gmina Budzów  34-212 Bieńkówka 100 Jacek Jańczyk
Komitet Wyborczy Wyborców "WSPÓLNOTA WIEJSKA" Gmina Budzów  Bieńkówka 187, 34-212 Budzów Krystyna Kiepura 

Gmina Bystra Sidzina:

Komitet Wyborczy Wyborców UCZCIWI I PRAWORZĄDNI Gmina Bystra-Sidzina  34-236 Sidzina 839  Jan Czarniak 
Komitet Wyborczy Wyborców OSP BYSTRA Gmina Bystra-Sidzina  34-235 Bystra 373  Janusz Władysław Bednarz 
Komitet Wyborczy Wyborców OSP Sidzina Gmina Bystra-Sidzina  34-236 Sidzina 998  Tomasz Tempka 
Komitet Wyborczy Wyborców "Podhalanie" Gmina Bystra-Sidzina  34-235 Bystra 480 Eugenia Zembol 
Komitet Wyborczy Wyborców LASY UPRAWNIONE W SIDZINIE Gmina Bystra-Sidzina  34-236 Sidzina 998  Bronisław Jaromin 

 

Gmina Jordanów:

Komitet Wyborczy Wyborców Osielec Górny Młodość i Doświadczenie Gmina Jordanów 34-234 Osielec 772  Grażyna Firek 
Komitet Wyborczy Wybporców Nezależni Razem Dla Osielca Gmina Jordanów 34-234 Osielec 266 Wiesław Piotr Grzegorczyk
Komitet Wyborczy Wyborców NAPRAWA CENTRUM Gmina Jordanów Naprawa 246, 34-240 Jordanów Alina Maria Kaczmarczyk
Komitet Wyborczy Wyborców ŚWIADOMY SAMORZĄD Gmina Jordanów Naprawa 598, 34-240 Jordanów Konrad Leszek Jankoś
Komitet Wyborczy Wyborców "STRAŻACY" Gmina Jordanów  Rynek 2, 34-240 Jordanów  Jan Bzowski 
Komitet Wyborczy Wyborców W JEDNOŚCI SIŁA Gmina Jordanów  ul. Mickiewicza 7, 34-240 Jordanów  Kamil Piotr Kowalcze
Komitet Wyborczy Wyborców PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ Gmina Jordanów  34-234 Osielec 195 Halina Zofia Drabina 
Komitet Wyborczy Wyborców SĄSIAD Gmina Jordanów  34-242 Łętownia 112  Halina Złydaszyk 

Gmina Maków Podhalański.

Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Przyjazna Mieszkańcom Gmina Maków Podhalański  ul. Żeromskiego 20, 34-220 Maków Podhalański  Paweł Strączek 
Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Kojszówka Gmina Maków Podhalański  Kojszówka 33, 34-231 Juszczyn  Waldemar Tomasz Sikora 
Komitet Wyborczy Wyborców WIWKA Gmina Maków Podhalański  ul. Źródlana 2a, 34-220 Maków Podhalański Patrycja Maria Deda

Gmina Stryszawa:

Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Zająca "Nasza Gmina" Gmina Stryszawa  34-206 Krzeszów 214a Krzysztof Wajdzik 
Komitet Wyborczy Wyborców EWELINA GĄSKA Gmina Stryszawa  Kurów 118, 34-233 Hucisko  Ewelina Gąska 
Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Miklusiaka Gmina Stryszawa  34-206 Kuków 159a Marika Stanisława Miklusiak 
Komitet Wyborczy Wyborców Józefa Pochopień Gmina Stryszawa  34-232 Lachowice 333 Franciszek Marcak
Komitet Wyborczy Wyborców Adama Henryka Szwed Gmina Stryszawa  Kurów 10, 34-233 Hucisko  Eugeniusz Copija
Komitet Wyborczy Wyborców Agaty Gołuszka Gmina Stryszawa  34-206 Krzeszów 110A Rafał Tomasz Gołuszka 
Komitet Wyborczy Wyborców Rafał Lasek Dla Dobra Wspólnego Gmina Stryszawa  34-206 Krzeszów 370 Sławomira Lasek 
Komitet Wyborczy Wyborców Sołectwa Targoszów Gmina Stryszawa  Targoszów 34, 34-206 Krzeszów  Krzysztof Płonka 
Komitet Wyborczy Wyborców Stryszawa Górna Krzysztof Wala Gmina Stryszawa  34-205 Stryszawa 454c Teresa Lucyna Wala 
Komitet Wyborczy Wyborców GENOWEFY KŁAPYTA Gmina Stryszawa  34-205 Stryszawa 25A Emilia Janina Tlałka 

Gmina Zawoja:

Komitet Wyborczy Wyborców RAZEM DLA GMINY ZAWOJA Gmina Zawoja 34-222 Zawoja 1700 Marcin Władysław Pająk 
Komitet Wyborczy Wyborców Marka Listwana Gmina Zawoja 34-222 Zawoja 326 Dorota Teresa Nitecka 

Gmina Zembrzyce:

Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Zembrzyce Gmina Zembrzyce  34-210 Zembrzyce 72  Marian Jan Prorok 
Komitet Wyborczy Wyborców "SAMORZĄDNI ZEMBRZYCE" Gmina Zembrzyce  Tarnawa Dolna 207, 34-210 Zembrzyce  Elżbieta Anna Chochór 
Komitet Wyborczy Wyborców ZEMBRZYCE - MOŻEMY WIĘCEJ Gmina Zembrzyce  34-210 Zembrzyce 76 Janusz Piotr Fujak

Miasto Jordanów:

Komitet Wyborczy Wyborców RAZEM DLA JORDANOWA Miasto Jordanów ul. Banacha 1, 34-240 Jordanów Rafał Józef Rapacz
Komitet Wyborczy Wyborców NIEZALEŻNI RAZEM Miasto Jordanów ul. Mickiewicza 117, 34-240 Jordanów  Zbigniew Henryk Rączka
Komitet Wyborczy Wyborców SZANSA DLA JORDANOWA Miasto Jordanów ul. Komunalna 11, 34-240 Jordanów  Teresa Maria Bednarz

Miasto Sucha Beskidzka:

Komitet Wyborczy Wyborców Budujmy Przyszłość Miasto Sucha Beskidzka  ul. Armii Krajowej 34A, 34-200 Sucha Beskidzka  Tomasz Jan Kurek 
Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządni" Miasto Sucha Beskidzka  ul. Krótka 14, 34-200 Sucha Beskidzka  Tomasz Bielarz 
Komitet Wyborczy Wyborców Suska Wspólnota Samorządowa Miasto Sucha Beskidzka  ul. Handlowa 3, 34-200 Sucha Beskidzka  Andrzej Zawiła 

 

 

 

HomeWydarzeniaPowiatLista komitetów z całego powiatu do wyborów samorządowych