Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 28 styczeń 2019 09:57

Przekazanie nowego radiowozu do Komisariatu Policji w Makowie Podhalański

Pod koniec grudnia 2018 r. odbyło się uroczyste przekazanie kluczyków do nowych samochodów zakupionych dla suskiej Policji. Wówczas zabrakło jednego z pojazdów, który nie dotarł na czas. 

Radiowozy zostały zakupione w połowie z  Programu Modernizacji Policji, a w połowie z budżetu samorządów. Oznakowane samochody marki Opel Mokka z napędem na cztery koła trafiły do Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim, Komisariatu Policji w Jordanowie oraz Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej. Komendę Powiatową Policji zasilił także nieoznakowany Opel Mokka. 

Przekazanie piątego z nowych radiowozów odbyło się 24 stycznia 2019 r., tuż przed sesją Rady Gminy Zawoja, na którą z ramienia Policji przybył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej podinsp. Marcin Wiśniowski oraz Komendant Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim podinsp. Janusz Dyduch.

Podinsp. Marcin Wiśniowski, w imieniu własnym, Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej i wszystkich policjantów serdecznie podziękował za wsparcie finansowe jakie gmina Zawoja udzieliła w 2018 roku. Dodał, że nieoznakowany radiowóz marki Hyundai, będzie wykorzystywany przez policjantów z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim. Samochód pomoże policjantom w wykonywaniu obowiązków i przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców gmin podległych makowskiemu komisariatowi.

Wójt Gminy Zawoja Marcin Pająk symbolicznie przekazał kluczyki do nowego radiowozu.

 

źródło: KPP Sucha Beskidzka

 

HomeWydarzeniaPowiatPrzekazanie nowego radiowozu do Komisariatu Policji w Makowie Podhalański