Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 13 marzec 2019 08:20

Akcja s24! Pokaż, gdzie ludzie wyrzucają śmieci!

Powiat suski tonie w śmieciach. Niestety. Śmieci na ulicach i wokół rzek pojawiły się wraz z pierwszymi oznakami wiosny. Dlatego zachęcamy do medialnego piętnowania takich zachowań.  

Problem pozimowego śmietniska dotyczy całego powiatu. „Wiosenny spacer nie jest przyjemnością, jeśli przypomina zwiedzanie wysypiska” – komentuje jedna z mieszkanek gminy Bystra – Sidzina. Najwięcej odpadów znajduję się w okolicach rzek i lasów. Popiół, resztki jedzenia, a nawet muszle klozetowe i stare meble – to tylko niewielka część tego, co można znaleźć w tych okolicach.

Jeśli zauważyłeś zanieczyszczone miejsce w twojej okolicy – wyślij do nas wiadomość wraz ze zdjęciem. Fotografie zostaną anonimowo opublikowane na naszym facebooku.

Pokażmy, że problem z zaśmiecaniem naszej małej Ojczyzny, to poważny problem.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatAkcja s24! Pokaż, gdzie ludzie wyrzucają śmieci!