Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 18 marzec 2019 10:29

II Powiatowy Festiwal Nauki

W dniach 11-13 marca br. po raz drugi zorganizowany został Powiatowy Festiwal Nauki – inicjatywa, której głównym celem jest promowanie oferty szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych prowadzonych przez powiat suski. Festiwal odbył się na terenie obiektów Zespołu Szkół im. W. Goetla oraz Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej, udział wzięło w nim ponad 1 800 uczniów z terenu naszego powiatu oraz powiatów ościennych.

W ramach Powiatowego Festiwalu Nauki uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych/ ponadpodstawowych – na stoiskach przygotowanych w hali sportowej ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej oraz podczas prezentacji multimedialnych przygotowanych przez powiatowe szkoły w mediatece ZS im. W. Goetla oraz w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego. Dyrektorzy, nauczyciele oraz uczniowie dołożyli wszelkich starań, aby w sposób ciekawy i atrakcyjny zaprezentować prowadzone we własnych szkołach profile i kierunki kształcenia. Ponadto przyszli absolwenci gimnazjów i szkół podstawowych mieli możliwość spotkania z doradcami zawodowymi, pracownikami Poradni Psychologiczno–Pedagogicznej oraz przedstawicielami Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości. 

Organizatorzy festiwalu serdecznie dziękują dyrektorom szkół, nauczycielom, uczniom oraz przedstawicielom Powiatowego Urzędu Pracy oraz wszystkich innych instytucji i organizacji biorącym w nim udział oraz zaangażowanym w organizację tego dużego przedsięwzięcia za wkład pracy, poświęcony czas i obecność. 


źródło: Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatII Powiatowy Festiwal Nauki