Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 03 kwiecień 2019 07:18

Podbabiogórze czeka na gości ze Śląska

Ostatni weekend marca upłynął pod znakiem pięknej, słonecznej pogody. To znak, że letni sezon turystyczny jest już za pasem. Tradycyjnie w tym okresie odbywa się szereg imprez targowych, podczas których swoją ofertę prezentują regiony, touroperatorzy i inne podmioty branży turystycznej.

Jedną z nich są Międzynarodowe Targi Turystyczne GLOBalnie w Katowicach, których jubileuszowa, 25. edycja odbyła się właśnie w dniach 29-31 marca 2019 r. Nie zabrakło na nich stoiska promującego walory turystyczno-kulturowe Podbabiogórza.

Powiat suski był jednym z podwystawców regionalnego stoiska Małopolski, przygotowanego pod egidą Małopolskiej Organizacji Turystycznej. Goście, którzy bardzo licznie odwiedzali halę wystawową na terenie nowoczesnego kompleksu Międzynarodowego Centrum Kongresowego obok katowickiego "Spodka", mieli okazję uzyskać informacje o największych atrakcjach turystycznych Podbabiogórza, jego zabytkach i szlakach turystycznych, a także najciekawszych imprezach kulturalnych i bazie noclegowej. Chętnie korzystali także z licznych materiałów promocyjnych, zarówno tych opracowanych i wydanych przez starostwo, jak i przekazanych przez gminy z terenu powiatu suskiego, kwaterodawców oraz Lokalną Grupę Działania "Podbabiogórze". 

Międzynarodowe Targi Turystyczne GLOBalnie w Katowicach należą do większych imprez tego typu na terenie Polski. W bieżącym roku swoją ofertę prezentowało na nich  ponad dwustu wystawców z Polski i zagranicy.

 

źródło: Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej

 

HomeWydarzeniaPowiatPodbabiogórze czeka na gości ze Śląska