Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 08 kwiecień 2019 21:06

Oddając niepotrzebne ubrania możesz wesprzeć finansowo Stowarzyszenie „Kolej Beskidzka”

Oddając niepotrzebne ubrania możesz wesprzeć finansowo Stowarzyszenie „Kolej Beskidzka” Fot. P.Jodłowiec

Stowarzyszenie „Kolej Beskidzka” z Żywca włączyło się w akcję „Ubrania do oddania”. Przekazując niepotrzebną odzież, obuwie czy akcesoria można wspomóc tę organizację w zbiórce pieniędzy potrzebnych do statusowej działalności.

 

Robiąc wiosenne porządki w szafie można pomóc nie tylko sobie, pozbywając się zbędnych ubrań z domu, ale również Stowarzyszeniu „Kolej Beskidzka”, które włączając się w akcje „Ubrania do oddania” chce pozyskać 3000 zł na projekty realizowane w ramach statusowej działalności.

Założenia kampanii są bardzo proste. Wystarczy wszystkie niepotrzebne ubrania, obuwie czy akcesoria posegregować i spakować do mocnego, szczelnego, 60-litrowego worka. Następie należy wejść na stronę internetową  https://www.ubraniadooddania.pl/campaigns/414  i wskazać „Kolej Beskidzką” jako odbiorcę darowizny uzyskanej z przekazanej odzieży. W kolejnym kroku wskazuje się liczbę worków do oddania oraz termin i godzinę odbioru przez kuriera. Kampania umożliwia odbiór ubrań pod  najwygodniejszym dla uczestników adresem zupełnie za darmo. Każdy ze wspierających otrzyma potwierdzenie przekazanej darowizny, a przekazana kwota pojawi się we wspartej przez niego kampanii. Zawsze 100% środków uzyskanych z odzieży trafi jako wsparcie finansowe dla „Kolei Beskidzkiej” - każdy 1 kg daje 1zł.

- Każdy z nas może realnie pomóc naszemu stowarzyszeniu w zbiórce pieniędzy porządkując swoją przestrzeń i pozbywając się niepotrzebnych ubrań, obuwia czy akcesoriów. To przemyślana akcja, która pomaga w zagospodarowaniu tego, co uważamy za zbędne i niepotrzebne. Często zdarza się tak, że oddanie odzieży nawet do pojemników specjalnie do tego przeznaczonych nie oznacza pomocy potrzebującym. Akcja  „Ubrania do oddania” to całkowicie darmowe narzędzie, które nic nas nie kosztuje, pomaga w porządkach, a jednocześnie gwarantuje wsparcie finansowe dla „Kolei Beskidzkiej”. Wszystkim wspierającym już teraz dziękujemy za zaangażowanie w nasze dalsze działania nad rewitalizacją linii kolejowej Żywiec – Sucha Beskidzka i budową porządnej oferty kolejowej w oparciu o tę linię – powiedział Hubert Maślanka, prezes zarządu Stowarzyszenia „Kolej Beskidzka”.

By wesprzeć cel „Kolei Beskidzkiej” w kampanii „Ubrania do oddania”, wystarczy wejść na adres https://www.ubraniadooddania.pl/campaigns/414 , gdzie znajduje się opis stowarzyszenia, kliknąć „Pomagam” i przystąpić do kolejnych kroków przygotowywania odzieży według wskazówek. Swoją niepotrzebną odzież będzie można również przekazać bezpośrednio w siedzibie stowarzyszenia w budynku dworca PKP w Żywcu (w określone dni podawane na bieżąco na profilu SKB na portalu Facebook).

UbraniaDoOddania.pl from UbraniaDoOddania on Vimeo.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatOddając niepotrzebne ubrania możesz wesprzeć finansowo Stowarzyszenie „Kolej Beskidzka”