Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 11 kwiecień 2019 08:40

Gimnazjaliści przystąpili do egzaminów

Gimnazjaliści przystąpili do egzaminów ZNP

Uczniowie zdawali wczoraj egzamin z części humanistycznej - z języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie. Wicewojewoda małopolski Zbigniew Starzec oraz małopolska kurator oświaty Barbara Nowak podsumowali przygotowania do egzaminu oraz jego dotychczasowy przebieg.


- Dzisiejszy egzamin odbył się we wszystkich małopolskich szkołach zgodnie z planem. Dziękuję wszystkim, którzy z zaangażowaniem przystąpili do przygotowania i przeprowadzenia tych egzaminów w województwie małopolskim, towarzysząc swoim uczniom i ich wspierając. Słowa podziękowania kieruję przede wszystkim do pani kurator, dyrektorów szkół, egzaminatorów, samorządowców, dzięki którym egzaminy mogły przebiegać sprawnie i bez zakłóceń. Dziękuję również wszystkim osobom z kwalifikacjami pedagogicznymi, które zadeklarowali wsparcie i zgłosili się do pomocy w zespołach egzaminacyjnych i nadzorujących – mówił wicewojewoda Zbigniew Starzec.

 

źródło: MUW

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatGimnazjaliści przystąpili do egzaminów