Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 12 kwiecień 2019 08:18

Stróże prawa oddali to, co mają najcenniejszego

W Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zorganizowana została zbiórka krwi. Krew oddawali nie tylko policjanci i pracownicy policji-  do akcji włączyli się również strażacy  oraz  mieszkańcy powiatu suskiego.  W tym dniu udało się zebrać prawie 11 litrów krwi.

Polska Policja w tym roku obchodzi 100-lecie powstania. Jednym ze sposobów obchodzenia tego wyjątkowego jubileuszu jest akcja „ 100 litrów krwi na 100-lecie Policji” , która potrwa do końca lipca 2019 roku.  Dzięki wsparciu policjantów, pracowników Policji, a także strażaków i mieszkańców powiatu suskiego - pobrana krew pozwoli zabezpieczyć ten cenny dar dla chorych i potrzebujących ze szpitali naszego regionu.

Dzielmy się tym bezcennym darem- pomagajmy potrzebującym.

 

źródło: KPP Sucha Beskidzka

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatStróże prawa oddali to, co mają najcenniejszego