Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 23 kwiecień 2019 19:39

Samanta z szansą na tytuł Osobowości Ziem Górskich

Firma Samanta powstała w 1992 roku z inicjatywy ludzi, których cechuje pasja tworzenia rzeczy wyjątkowych.

 

Marka Samanta specjalizuje się w bieliźnie gorseciarskiej, propagując w ten  sposób idee brafittingu, czyli prawidłowego doboru bielizny. Zaufanie klientów udało się zdobyć dzięki stałej trosce o jakość produktów. Sukcesem dla firmy jest stale powiększające się grono zadowolonych klientek.

Firma koncentruje się na budowaniu silnej pozycji na rynku polskim oraz zagranicznym. Posiada 5 sklepów własnych oraz współpracuje z ponad 200 salonami na terenie Polski. Od 20 lat współpracuje również z klientami zagranicznymi, między innymi z Rosji, Niemiec, Francji czy Izraela.

Miejsca na siedzibę firmy nie zostało wybrane przypadkowo, to właśnie z regionu Podhalańskiego pochodzi zarząd jak i większość pracowników firmy. Emocjonalne powiązanie z regionem przekłada się na wsparcie i promocję regionu podczas wielu spotkań biznesowych jak i wydarzeń kulturalnych.

Firma niedawno obchodziła 25-lecie istnienia. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Głosowanie internetowe na nominowane Osobowości Ziem Górskich wystartuje 6 maja. Obecnie trwa etap, w którym Kapituła konkursu wybiera po trzech nominowanych w każdej z kategorii.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatSamanta z szansą na tytuł Osobowości Ziem Górskich