Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 11 październik 2014 13:54

Przedsiębiorco, ruszyła małopolska Akcja: Dobry Pracodawca!

Napisał

Dba o swoich pracowników i lokalny rynek pracy, prowadzi otwartą politykę zatrudnienia, współpracuje z urzędem pracy, jest odpowiedzialnym członkiem społeczności lokalnej, przestrzeganie prawa pracy jest jego dewizą – to pracodawca zasługujący na najwyższe uznanie i specjalne wyróżnienie. Od dziś do końca listopada, firmy z całej Małopolski mogą ubiegać się o tytuł Dobrego Pracodawcy 2014. Agencja zatrudnienia Ingeus w partnerstwie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie oraz sześcioma powiatowymi urzędami pracy z Oświęcimia, Chrzanowa, Tarnowa, Gorlic, Dąbrowy Tarnowskiej i m. Nowy Sącz, wyróżnią najlepszych małopolskich pracodawców. Akcja odbywa się pod patronatem honorowym Władysława Kosiniaka-Kamysza, Ministra Pracy i Polityki Społecznej, Marka Sowy, Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Jerzego Millera, Wojewody Małopolskiego.

 

Według danych GUS, w województwie małopolskim jest ponad 350 tysięcy firm oraz ponad 260 tysięcy osób prowadzących działalność gospodarczą. Oznacza to, że jako region, Małopolska zajmuje czwartą pozycję w kraju – po Mazowszu, Śląsku i Wielkopolsce. Małopolskie firmy przyczyniają się do rozwoju całego regionu oraz pełnią ważne funkcje społeczne jako pracodawcy. Aby wyróżnić najlepszych z nich powstała małopolska Akcja: Dobry Pracodawca.

- Nasze doświadczenia z współpracy z małopolskimi pracodawcami były bezpośrednią inspiracją dla rozpoczęcia Akcji: Dobry Pracodawca. W Małopolsce jest bardzo wiele firm, które pod tym względem wyróżnia się na tle reszty kraju i zasługuje na tytuł Dobrego Pracodawcy 2014. Cieszymy się, że wspólnie z małopolskimi Publicznymi Służbami Zatrudnienia będziemy mieli możliwość wyróżnienia przedsiębiorstw, nie tylko za ich wkład w rozwój regionu, ale i społecznie odpowiedzialne podejście. Celem wydarzenia jest wyróżnienie tych najlepszych z najlepszych, jak również promowanie najwyższych standardów prowadzenia działalności biznesowej – mówi Anna Karaszewska, Dyrektor Generalna Ingeus, organizatora Akcji.   

W Akcji: Dobry Pracodawca mogą uczestniczyć wszystkie przedsiębiorstwa, które zatrudniają pracowników na terenie województwa małopolskiego. Aby dołączyć do Akcji, należy wypełnić zgłoszenie na stronie internetowej www.dobry-pracodawca.pl i opisać dlaczego firma zasługuje na tytuł Dobrego Pracodawcy 2014. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca listopada. Laureaci zostaną wyłonieni na początku grudnia przez Kapitułę Akcji: Dobry Pracodawca, do której należą:s Organizator (Ingeus) oraz Partnerzy -  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz sześć powiatowych urzędów pracy w Małopolsce.    

 

Natalia Jungrav

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 606 949 167

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatPrzedsiębiorco, ruszyła małopolska Akcja: Dobry Pracodawca!