Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 28 maj 2019 07:18

Szukają nowych produktów z Podbabiogórza

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Podbabiogórze" zaprasza do udziału w konkursie „Produkt Lokalny Podbabiogórza, którego celem jest promowanie charakterystycznych produktów związanych z naszym regionem.

W konkursie mogą brać udział amatorzy i profesjonaliści, osoby prywatne oraz organizacje m.in. twórcy ludowi, lokalne stowarzyszenia, fundacje, koła gospodyń z obszaru Lokalnej Grupy Działania „Podbabiogórze”, tj. gmin Budzów, Bystra Sidzina, Jordanów, Stryszawa, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Zawoja, Zembrzyce. Do konkursu można zgłaszać produkty lokalne z wyłączeniem produktów żywnościowych w ośmiu kategoriach: zabawkarstwo, haft, koronkarstwo, bibułkarstwo, rzeźba, plecionkarstwo (wyroby z wikliny, łuby, siana), galanteria drewniana, malarstwo.

 Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie powinny dostarczyć do dnia 17 czerwca 2019 roku produkt wraz z załączoną kartą zgłoszeniową. Lista laureatów zostanie ogłoszona na stronie www.lgdpodbabiogorze.pl do dnia 30 czerwca.

 

źródło: UM Sucha Beskidzka

 

HomeWydarzeniaPowiatSzukają nowych produktów z Podbabiogórza