Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 18 czerwiec 2019 06:44

Młodzi rowerzyści zdali egzaminy

Na terenie szkół podstawowych powiatu suskiego odbywają się egzaminy na pierwsze uprawnienia do kierowania w życiu młodego człowieka, czyli na kartę rowerową.

Taki też egzamin miał miejsce na terenie szkół w Baczynie i w Palczy. Obecny w czasie egzaminu części praktycznej funkcjonariusz z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej przyglądał się zdającym egzamin uczniom, jak również zwracał szczególną uwagę na sygnalizowanie przy wykonaniu manewru zmiany pasa ruchu lub omijania.

Na koniec funkcjonariusze omówili tematykę związaną nie tylko z przepisami ruchu drogowego, ale też „bezpieczeństwo nad wodą” w związku ze zbliżającymi się wielkimi krokami Wakacjami 2019.

- Wszystkim młodym rowerzystom i nie tylko, życzymy bezpiecznej drogi oraz wspaniałych i udanych wakacji – składa st. asp. Wojciech Copija, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej.

Źródło: KPP Sucha Beskidzka

 

HomeWydarzeniaPowiatMłodzi rowerzyści zdali egzaminy