Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 24 czerwiec 2019 07:19

Rywalizowali młodzi druhowie

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej wspólnie z Zarządem Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz przy udziale Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej oraz Urzędem Miasta Sucha Beskidzka zorganizowała po raz już siódmy Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

W zawodach udział wzięło 22 drużyny MDP z terenu powiatu suskiego (sklasyfikowane w kategoriach: 5 drużyn MDP dziewcząt, 17 drużyn MDP chłopców). Zawody zostały przeprowadzone w oparciu o Regulamin Młodzieżowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych z 2010 r.

W wyniku zaciętej rywalizacji, pod czujnym okiem sędziego głównego zawodów sędziego asp. sztab. Andrzeja Gwiazdonika oraz Powiatowej Komisji Sędziów, kolejność czołowych miejsc przedstawiła się następująco:

 

Grupa MDP dziewczęta

I. MDP Łętownia z wynikiem 989,57 pkt.

II. MDP Bieńkówka z wynikiem 987,53 pkt.

III. MDP Budzów z wynikiem 924,48 pkt.

 

Grupa MDP chłopcy

I. MDP Łętownia z wynikiem 1032,70 pkt.

II. MDP Kuków z wynikiem 1023,40 pkt.

II. MDP Krzeszów z wynikiem 1008,60 pkt.

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali z rąk zaproszonych gości puchary, medale oraz dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe, a pozostałe drużyny pamiątkowe statuetki za udział. Strażacy KP PSP Sucha Beskidzka składają gratulacje zwycięskim drużynom i już teraz zapraszają na VIII Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze, które odbędą się w przyszłym roku.

 

Źródło: KPPSP Sucha Beskidzka

 

HomeWydarzeniaPowiatRywalizowali młodzi druhowie