Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 25 czerwiec 2019 07:07

Najlepsi sportowcy Europy przyjadą do Małopolski

- Dzisiaj Mińsk, jutro Małopolska i Kraków! Mamy Igrzyska Europejskie 2023! - mówi marszałek województwa Witold Kozłowski.

- Dziękuję Pani Premier Beacie Szydło, Panu Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, Panu Prezesowi PKOL-u Andrzejowi Kraśnickiemu, Panu Posłowi do Parlamentu Europejskiego Tomaszowi Porębie, Panu Ministrowi Sportu i Turystyki Witoldowi Bańce, dziękuję Panu Prezydentowi i wszystkim członkom Stowarzyszenia Europejskich Komitetów Olimpijskich. Wielkie dzięki - dodaje marszałek Małopolski, Witold Kozłowski.

W piątek (21 czerwca) w Mińsku rozpoczęła się 10-dniowa rywalizacja o medale Igrzysk Europejskich. Polskę będzie reprezentować 151 sportowców. Zmagania potrwają do 30 czerwca. Kolejna edycja IE, po Baku i Mińsku, w 2023 roku odbędzie się w Krakowie i Małopolsce.

źródło: Biuro Prasowe UMWM

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatNajlepsi sportowcy Europy przyjadą do Małopolski