Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 10 lipiec 2019 07:48

Suscy policjanci "przelali" krew

Napisane przez

Z okazji 100 rocznicy powołania Policji Państwowej funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej, a także funkcjonariusze z Komisariatów policji w Makowie Podhalańskim oraz w Jordanowie ponownie włączyli się w ogólnopolską akcję oddawania krwi.

W sezonie wakacyjnym jest jeszcze bardziej potrzebna i dlatego zachęcamy do jej oddawania.

Przypominamy, że jeden krwiodawca może oddać jednorazowo 450 ml. Kobiety mogą oddawać krew 4 razy w roku, a mężczyźni 6 razy - jednak nie częściej niż co 8 tygodni. W trakcie kolejnej akcji zebrano ponad 8 litrów krwi. Poza funkcjonariuszami, krew oddawał Pan, który jest na co dzień listonoszem i z miłą chęcią dołączył do szczytnej akcji.

Dla osób oddających krew były przygotowane poza sokami i słodyczami, kubki oraz smycze związane z jubileuszem 100 rocznicy powołania Policji Państwowej. 

 

źródło: KPP Sucha Beskidzka

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatSuscy policjanci "przelali" krew