Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 10 lipiec 2019 22:00

Kabaretowo-liryczny koncert Maurycego Polaskiego w romantycznej Przytulii

Serdecznie zapraszamy 21 lipca i 18 sierpnia na spotkanie z Maurycym Polaskim, wieczór kabaretowo-liryczny odbędzie się w romantycznej Przytulii.

 

Pensjonat Przytulia położony w Stryszawie – Bartoszkach, w pobliżu Zawoi-Przysłop to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy chcą odetchnąć od zgiełku i rozkoszować się prostym sielskim życiem.  Odpoczywając w ponad 100-letnim drewnianym domu, prawdziwie można poczuć klimat polskiej wsi sprzed lat.

Gospodarze Basia i Wiesiu dokładają wszelkich starań, aby Przytulia była miejscem odpoczynku w komfortowych warunkach w zgodzie z naturą. Dla swoich gości przygotowali 17 miejsc noclegowych, dbają o pyszną kuchnię i sielską atmosferę.

Przytulia, ogród z wiejskimi kwiatami i skansenem, pokazują zachowaną tradycję Małopolskiej wsi.

Piękne widoki, cisza, spokój, zachody słońca sprzyjają wypoczywającym tu Gościom, a wydarzenia kulturalne, koncerty będą balsamem dla duszy.

Miejsca nie sposób opisać, trzeba przyjechać i zobaczyć!

Gospodarze zapowiadają, że spotkania z panem Maurycym to dopiero początek spotkań z artystami w Przytulii, takie atrakcje maja odbywać się, co miesiąc.

Polecamy i serdecznie zapraszamy!

Tel 536173241 www.przytulia.eu

 

HomeWydarzeniaPowiatKabaretowo-liryczny koncert Maurycego Polaskiego w romantycznej Przytulii