Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 16 sierpień 2019 07:07

Kolejny peleton i kolejne utrudnienia na drogach

Napisane przez

Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej informuje, że w dniu 17 sierpnia 2019 r. w godzinach 11.30-17.00 wystąpią poważne utrudnienia w ruchu drogowym w mieście Sucha Beskidzka, gminach Stryszawa i Zembrzyce, w związku z odbywającym się wyścigiem kolarskim o „MEMORIAŁ HENRYKA ŁASAKA”. 

Trasa wyścigu będzie złożona z dwóch części:

- pierwsza część to trasa okrężna nazwana „małym okrążeniem” pokonana czterokrotnie następującymi ulicami Suchej Beskidzkiej: ze startu w Rynku ulicą Mickiewicza, Handlową, Nad Stawami, Cmentarną, Kościelną, Szpitalną, Piłsudskiego do Rynku i po raz piąty z Rynku ulicą Mickiewicza, Handlową, Nad Stawami, Cmentarną, Kościelną, Szpitalną, Piłsudskiego do wyjazdu przez przejazd kolejowy na drogę krajową K 28 w kierunku Wadowic,

- druga część to trasa okrężna nazwana „dużym okrążeniem” pokonywana czterokrotnie i przebiegająca przez następujące miejscowości: Sucha Beskidzka – Zembrzyce – Tarnawa Dolna – Krzeszów – Śleszowice – Tarnawa Górna – Kuków – Stryszawa – Sucha Beskidzka.

Na powyższych odcinkach ruch będzie wstrzymywany na czas przejazdu uczestników wyścigu – czas oczekiwania kierujących około 20 minut.

Utrudnienia będą trwały do około godz.17:00.

 

 źródło: KPP Sucha Beskidzka

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatKolejny peleton i kolejne utrudnienia na drogach