Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 16 sierpień 2019 07:09

Królewska Gra "opanowała" powiat

Napisane przez

19 zawodników w kategorii U-12 i 35 w kategorii open wzięło udział w XII Zawodach Szachowych o Puchar Starosty Suskiego, które tradycyjnie odbyły się w Jordanowie w ramach Dni Ziemi Jordanowskiej.

Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie przy współudziale Starostwa Powiatowego.

Ze względu na duże zainteresowanie zawodami, turniej odbył się w ramach szachów błyskawicznych po 10 minut i 5 sekund dla zawodnika. W kategorii U-12, jak i w kategorii open, przeprowadzono 7 rund. Zawody odbyły się w sobotę 10 sierpnia sali Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 w Jordanowie.

Po zakończeniu zawodów najlepszych szachistów nagrodzono pamiątkowymi pucharami oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez suskie starostwo. Nagrody wręczali wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Suskiego Czesława Madoń oraz dyrektor MOK Jordanów  Jan Hanusiak.

XII Turniej Szachowy o Puchar Starosty Suskiego / 10.08.2019 Jordanów

Kategoria U-12:

I miejsce - Julia Giemza

II miejsce - Joanna Bandyk

III miejsce - Bartłomiej Paternoga

IV miejsce - Julia Mądrala

V miejsce - Jan Malata

 

Kategoria open:

I miejsce - Tadeusz Kowalczyk

II miejsce - Krystian Góralczyk

III miejsce - Damian Bobrowski

IV miejsce - Tomasz Rogóż

V miejsce - Antoni Lewczuk

 

źródło: Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatKrólewska Gra "opanowała" powiat