Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 25 październik 2014 13:08

Nie zapomnij przestawić budzika!

Napisał

Po 209 dniach wracamy do czasu zimowego! Dziś w nocy przestawiamy zegarki z godziny 3 na 2. Wiele urządzeń elektronicznych (telefony, tablety czy komputery) automatycznie aktualizują zmianę czasu, ale nie zapominamy o niektórych budzikach czy zegarach ściennych – tam musimy się „nieco nagimnastykować”.


W 2014 roku zmianę czasu stosuje 79 krajów (więc jest wiążący dla ponad miliarda ludzi na świecie), lecz w niektórych państwach np. w Stanach Zjednoczonych dotyczą tylko wybranych części. Znacznie więcej, bo aż 159 krajów, nie stosuje w ogóle zmiany czasu, w tym Chiny oraz Indie. W Europie zmiany czasu dotyczą większości państw z wyjątkiem Islandii i Rosji.

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatNie zapomnij przestawić budzika!