Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 26 sierpień 2019 07:39

Strażacy powiatu suskiego pomagali w Zakopanem

22 sierpnia 2019 r. na polecenie Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP  do Zakopanego zostały zadysponowane zastępy z terenu powiatu suskiego.

Były to 4 zastępy wyposażone w samochód terenowy, pojazdy Quad oraz przyczepę do transportu osób poszkodowanych za quadem.

Na terenie powiatu suskiego 4 jednostki posiadają takie wyposażenie, do tych jednostek należą: JRG Sucha Beskidzka, OSP Bystra Podhalańska, OSP Sidzina, OSP Stryszawa. Dodatkowo na miejsce zadysponowany został samochód SLRR z OSP Jordanów. Strażacy z terenu powiatu suskiego na miejscu zdarzenia udzielali kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym znajdującym się w namiocie segregacyjnym przy szpitalu w Zakopanem oraz pomagali w transporcie osób.

 

źródło: KPPSP Sucha Beskidzka

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatStrażacy powiatu suskiego pomagali w Zakopanem