Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 03 wrzesień 2019 07:34

Wiemy, kiedy szkolne ławy pozostaną puste

Wiemy, kiedy szkolne ławy pozostaną puste pixabay.com

Rozpoczął się rok szkolny, ale pewnie wielu młodych ludzi już liczy dni do najbliższego wolnego od nauki okresu. Podpowiadamy, kiedy to nastąpi.

Publikujemy kalendarz, w którym zawarto dni wolne od lekcji. O ile ewentualny strajk nauczycieli nie wymusi zmian, uczniów czekają aż 34 dni wolne w związku z różnymi świętami.

Do rozpoczęcia nowego roku szkolnego, które to nastąpi 2 września, pozostało jeszcze ładnym parę chwil. Nie da się jednak ukryć, ze dzieciaki i ich rodzice coraz częściej myślą o powrocie do szkoły.

Tymczasem już wiadomo, jak będzie rozkładała się kalendarz świąt od września 2019 do czerwca 2020 roku.

Wychodzi na to, że dzieci i młodzież szkolną czekają dodatkowe 34 dni wolne, oprócz weekendów. Oczywiście niezastąpione pod tym względem są grudzień i kwiecień.

Ferie zimowe dla województwa małopolskiego w tym sezonie szkolnym zaplanowano od 27 stycznia do 9 lutego.

Rok szkolny powinien zakończyć się tydzień później niż ostatnio, bo 26 czerwca.

źródło: wadowice24.pl

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatWiemy, kiedy szkolne ławy pozostaną puste