Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 13 wrzesień 2019 10:02

Pobiegną w górach, będą utrudnienia

Napisane przez
Pobiegną w górach, będą utrudnienia fot.T.Dzięgielewski/http://www.memorialwojtka.pl

W sobotę 14 września 2019 roku na terenie Babiogórskiego Parku Narodowego odbędą się zawody w biegach górskich - VII edycja Memoriału Wojtka Kozuba - Bieg na Babią Górę.

Trasa biegu za zgodą Babiogórskiego Parku Narodowego została poprowadzona następującymi szlakami turystycznymi:

- szlak niebieski ? z Krowiarek (Przełęcz Lipnicka) do schroniska na Markowych Szczawinach;

- szlak czerwony - od schroniska na Markowych Szczawinach przez Przełęcz Brony na szczyt Diablaka, a następnie ze szczytu na Krowiarki

„Zawody rozgrywane będę w godzinach 13:00 - 16:00. Uprzejmie prosimy wszystkich odwiedzających w tym czasie Babiogórski Park Narodowy o zachowanie ostrożności oraz w miarę możliwości o umożliwienie zawodnikom bezkolizyjnego pokonania trasy. Jednocześnie w imieniu wszystkich zawodniczek i zawodników prosimy o gorący doping na trasie biegu. Wszystkich zainteresowanych osobą wybitnego zmarłego alpinisty Wojtka Kozuba oraz chcących poczuć niepowtarzalną atmosferę tego wydarzenia, zapraszamy po zakończeniu biegu na uroczyste rozdanie nagród do Karczmy "Dzika Chata".” – czytamy w komunikacie Babiogórskiego Parku Narodowego.

Źródło: BgPN

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatPobiegną w górach, będą utrudnienia