Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
wtorek, 17 wrzesień 2019 08:01

Wojewoda apeluje - kupujmy to, co nasze

Powstały w bliższym lub dalszym „sąsiedztwie”, wytworzono je w rodzimych gospodarstwach, przedsiębiorstwach lub manufakturach... Produkty z biało-czerwonym znakiem „Produkt polski”, bo o nich mowa, wygrywają rokrocznie liczne europejskie i światowe konkursy jakości. Czas, byśmy pokazali, jak ważną rolę pełnią na naszym rodzimym rynku. Wspólnie wzmacniajmy patriotyzm konsumencki! - apelują służby wojewody małopolskiego.

Oznaczenie „Produkt polski” jest potwierdzeniem, że dany produkt został wytworzony w naszym kraju na bazie surowców pochodzących z Polski. Kupując takie produkty, wspieramy lokalnych przedsiębiorców, którzy wkładają swoje starania, zaangażowanie, siły i serce, by dostarczyć wyroby najwyższej jakości. W ten sposób dajemy też szansę na rozwój i udoskonalanie produktu. Pozwalamy lokalnym producentom podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać sprzedaż na kolejne rynki. 

Chociaż oznaczenie „Produkt polski” jest dobrowolne, aby móc z niego korzystać, konieczne jest spełnienie specjalnych wymogów.

- Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami: https://www.polskasmakuje.pl/produkt-polski/ - podaje w komunikacie Małopolski Urząd Wojewódzki.

 

źródło: MUW

asdasdasdasdas