Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 31 październik 2014 16:56

Odeszli na niebieskie drogi

Napisał

W tym roku pożegnaliśmy trzy osoby, które zapisały się w historii Ziemi Suskiej.

 

15 kwietniu dotarła Do nas smutna wiadomości śmierci Anieli Kochaniewicz. W wieku 56 lat radna powiatu suskiego przegrała walkę z chorobą. Przez lata związana ze szkolnictwem. Była nauczycielką „z powołania”, wielokrotnie nagradzaną za swoją pracę. Pełniła również funkcje zastępcy dyrektora Gimnazjum w Budzowie.

- Bez Pani Gimnazjum nigdy nie będzie takie samo – wspominała nasza Czytelniczka Kasia. -  Gimnazjum straciło niesamowitą nauczycielkę. Świat stracił niesamowitego człowieka. 

W sierpniu dotarła do nas tragiczna wiadomość o zdecydowanie przedwczesnej śmierci 17-letniego Dawida Bartoszka. Młody drużynowy wicemistrz świata juniorów w wędkarstwie muchowym był nominowany przez nasz portal do nagrody Sportowa Nadzieja Roku 2013 w Powiecie Suskim. Dawid zginął, porwany przez nurt Dunajca w okolicy Szaflar.

We wrześniu w tragicznym wypadku drogowym śmierć poniósł radny suskiej Rady Miasta,  Andrzej Zawiła.

Niech odpoczywają w Pokoju.

 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatOdeszli na niebieskie drogi