Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 09 październik 2019 08:31

Spotkaj się z Tele-Aniołem w Suchej Beskidzkiej

Napisane przez

Cykl spotkań z Małopolskim Tele-Aniołem trwa! Małopolski Tele-Anioł dociera do lokalnych społeczności, by każdy niesamodzielny i potrzebujący wsparcia lub pomocy mieszkaniec naszego województwa mógł trafić pod jego opiekuńcze skrzydła.

Przypomnijmy, że Małopolski Tele-Anioł to nie tylko elektroniczne bransoletki i teleopieka 24 godziny na dobę, ale także usługi opiekuńcze świadczone w domu uczestnika zarówno przez fachowców jak i w ramach pomocy sąsiedzkiej. To także okazja dla każdego o dobrym sercu, by samemu zostać Tele-Aniołem.

- Potrzebujemy wolontariuszy, pracowników socjalnych, opiekunów medycznych oraz życzliwych sąsiadów, a w zamian oferujemy darmowe szkolenia, rozwój własnych kompetencji, poznanie wielu nowych osób oraz możliwość zatrudnienia- zachęcają organizatorzy.

I zapraszają na kolejne spotkania 18 października w Suchej Beskidzkiej i Myślenicach.

- Jesteś opiekunem osoby niesamodzielnej? Sąsiadem lub znajomym? Lekarzem lub pielęgniarką? Przedstawicielem ośrodka pomocy społecznej lub członkiem stowarzyszenia działającego na rzecz osób niepełnosprawnych i seniorów? Masz w rodzinie kogoś, kto jest niesamodzielny lub sam potrzebujesz wsparcia w wykonywaniu podstawowych czynności? Przyjdź na spotkanie informacyjne i dowiedź się więcej o projekcie - apelują.

Biuro Prasowe UMWM

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatSpotkaj się z Tele-Aniołem w Suchej Beskidzkiej