Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 16 październik 2019 08:15

Utrudnienia na szlaku, trwa zrywka drewna

Nadleśnictwo Sucha informuje o utrudnieniach na niebieskim szlaku turystycznym prowadzącym z Zawoi Mosorne na Mosorny Groń na całym jego odcinku. Niedostępny jest również wodospad na potoku Mosorczyk.

Przyczyną utrudnień  są prowadzone w rejonie szlaku ścinka i zrywka drewna. Z uwagi na bezpieczeństwo turystów teren ten jest objęty zakazem wstępu do odwołania.

- Wszystkich planujących wypoczynek na terenie Lasów Państwowych Nadleśnictwa,  poprzez poruszanie się po terenach leśnych poza wyznaczonymi szlakami turystycznymi i drogami, prosimy o nawiązanie kontaktu z właściwym leśniczym, w celu sprawdzenia, czy w danym rejonie będzie to możliwe, ze względu na ewentualne ograniczenia – apelują suscy leśnicy. - Prosimy o szczególną uwagę i ostrożność oraz respektowanie zastosowanych ograniczeń.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatUtrudnienia na szlaku, trwa zrywka drewna