Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 12 luty 2020 06:35

Parkują tak, że blokują wyjazd

Napisane przez
Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne

Do serii policyjnych interwencji dotyczących nieprawidłowego parkowania doszło w ostatnim czasie na terenie powiatu suskiego.

W Suchej Beskidzkiej na ulicy Mickiewicza policjanci zostali wezwani do źle zaparkowanego pojazdu marki Honda. Jak ustalili, samochód stał prawidłowo, natomiast samochód marki Suzuki został zaparkowany na powierzchni wyłączonej z ruchu, czym uniemożliwiał wyjazd posesji. Kierująca tego samochodu została ukarana mandatem.

Do podobnej interwencji doszło kilka dni później w Stryszawie. Policjanci zostali wezwani do nieprawidłowego parkowania przez kierujących samochodem marki Skoda oraz Fiat, którzy uniemożliwiali wjazd i wyjazd z parkingu. Kierujący obu pojazdów zostali ustaleni, a następnie za swoje zachowanie zostali ukarani mandatami.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatParkują tak, że blokują wyjazd