Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 25 listopad 2014 09:56

Tajemnicza wizyta Pani Premier

Tajemnicza wizyta Pani Premier fot. KPRW

Ewa Kopacz odwiedzi Suchą Beskidzką. Szkoda tylko, że pracownicy jej kancelarii nic na ten temat nie wiedzą.

Mieszkańców Ziemi Suskiej zelektryzowała wieść, że do stolicy regionu przybędzie nie kto inny, tylko sama pani Premier Ewa Kopacz. Szefowa Rządu ma uczestniczyć w otwarciu linii kolejowej nr 97 na odcinku Zembrzyce-Stryszów zaplanowanej na 12 grudnia. W sieci pojawił się nawet plan wizyty Pani Kopacz: ma przybyć z Krakowa, odwiedzić dworzec, Zamek i do Krakowa wrócić. Jest tylko jeden problem. Pracownicy Kancelarii prezesa rady Ministrów o planowanej wizycie nie wiedzą, lub nie chcą o niej mówić.


- Obecnie nie posiadamy informacji dotyczącej ewentualnej wizyty Pani Premier Ewy Kopacz w Suchej Beskidzkiej – poinformował portal sucha24.pl rzecznik prasowy KPRM.


Nie oznacza to oczywiście, że Pani Premier nie przyjedzie na tak ważną uroczystość. Nie ma co jednak zawczasu przywdziewać garniturów – jeśli tylko pogłoski zostaną oficjalnie potwierdzone, nieomieszkamy o tym poinformować.

 

 

HomeWydarzeniaPowiatTajemnicza wizyta Pani Premier