Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 25 marzec 2020 07:11

Suski szpital potrzebuje wsparcia!

Suski szpital potrzebuje wsparcia! ZOZ Sucha Beskidzka

W związku z sytuacją epidemiczną szpital w Suchej Beskidzkiej stoi przed olbrzymim wyzwaniem. Mając na uwadze bezpieczeństwo pacjentów i personelu, dyrekcja przygotowuje się na każdą ewentualność.

- Pełni nadziei, apelujemy więc do przedsiębiorców i wszystkich ludzi o wielkich sercach o wsparcie naszego szpitala w tym szczególnym okresie. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc, przyczyniającą się do wzmocnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego pacjentów oraz personelu - czytamy w apelu dyrekcji ZOZ Sucha Beskidzka. - Podobnie jak inne szpitale w Polsce, potrzebujemy profesjonalnych środków ochronnych, tj.: półmasek ochronnych, masek chirurgicznych, rękawiczek nitrylowych, kombinezonów ochronnych, płynów dezynfekcyjnych, termometrów bezdotykowych.

W tym szczególnym czasie, każda – nawet najdrobniejsza pomoc – jest na wagę złota.

Z uwagi na potrzebę zachowania bezpieczeństwa sposób dostarczenia darów będzie ustalany indywidualnie.

W przypadku chęci udzielenia wsparcia rzeczowego dla naszej placówki, prosimy o kontakt pod nr tel.: 668-312-898 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatSuski szpital potrzebuje wsparcia!