Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 02 grudzień 2014 10:52

Oni pokierują pracami rad gmin

Napisane przez

Radni ze Stryszawy, gminy Jordanów, Bystra – Sidzina, Budzów i Zembrzyce wybrali prezydium. Rozpoczęła się kolejna kadencja prac samorządów.

Radni z gminy Jordanów już złożyli uroczyste ślubowanie. Obiecali w nim, że "obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców." Nowo wybrani rajcy wybrali też swojego przewodniczącego. Spośród zgłoszonych kandydatur radni w głosowaniu tajnym zdecydowali, że pracami rady w gminie Jordanów, kierować będzie Adam Kawula. Jego zastępca został Piotr Firek.

Ślubowanie złożyli też radni z gminy Bystra – Sidzina. Przewodniczącym tamtejszej rady został Jan Motor. Jego zastępcą będzie  Kazimierz Wójtowicz.

Tadeusz Zadora natomiast kierował będzie pracami rady w gminie Zembrzyce. W tym zaszczytnym obowiązku pomagać mu będzie Grzegorz Józefowski.

W gminie Stryszawa radą pokieruje Agata Gołuszka. Jest zastępcami zostali Tadeusz Spyrka i Łukasz Nisio.

Po zaprzysiężeniu radni z Budzowa kierowanie radą powierzyli Krystynie Szczepaniak. Jej zastępcą został Piotr Grych.

fot. UG Jordanów

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatOni pokierują pracami rad gmin