Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 05 grudzień 2014 07:17

Nasz Patronat: Szukamy Lidera Roku

Napisane przez

Rozpoczął się nabór do konkursu Lider Roku edycja 2014. Jego celem jest wyłonienie i popularyzacja ludzi oraz organizacji społecznych, których działalność i osiągnięcia mogą stanowić wzór do naśladowania i zachętę dla innych oraz w wybitny sposób przyczyniły się do rozwoju i promocji regionu, w którym mieszkają i działają.

Nabór do konkursu potrwa do 10 stycznia. Jego rozstrzygnięcie nastąpi 30 stycznia 2015r. podczas organizowanego „Dnia NGO”. Warto więc wziąć w nim udział, zwłaszcza, że to nic nie kosztuje.
 
Nagrody w konkursie zostaną przyznane w następujących kategoriach: Lider roku - osoba oraz Lider roku – organizacja społeczna

Nagroda jest przyznawana za całokształt dokonań oraz za realizację wartościowych projektów i inicjatyw na rzecz społeczności lokalnej.

- Uczestnikiem Konkursu mogą być organizacje społeczne oraz osoby indywidualne, zaangażowane w działalność społeczną na rzecz swojego regionu, które prowadzą aktywną działalność na rzecz swojego środowiska lokalnego od min. 2 lat i wykazały się szczególnymi osiągnięciami w roku 2014, dostrzegają potrzeby zmian w środowisku i angażują innych, by je przeprowadzić , chcą wzmacniać swoją pozycję, by skuteczniej zmieniać rzeczywistość oraz mają gotowość do pracy nad swoim rozwojem liderskim – zachęcają organizatorzy.


Organizatorami Konkursu są Babiogórskie Stowarzyszenie Zielona Linia z siedzibą w Stryszawie, Stryszawa 263 oraz Żywiecka Fundacja Rozwoju z siedzibą w Żywcu.

 

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatNasz Patronat: Szukamy Lidera Roku