Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 11 grudzień 2014 19:39

Powiatowa Wigilia Klubów 4 H

Tegoroczna Powiatowa Wigilia Klubów 4 H odbyła się w Bieńkówce. Przybyły na nią dzieci z powiatu suskiego działające w klubach wraz z opiekunami, lokalne władze, księża i zaproszeni goście.

 

         Wszystkich zebranych powitała Pani Anna Biedrawa – kierowniczka PZDR w Suchej Beskidzkiej, która przybliżyła zebranym historię i ideę działalności klubów. Zanim wigilia rozpoczęła się na dobre, dzieci udekorowały choinkę, własnoręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi. Kiedy choinka była już ubrana, grupa aktorów z Gimnazjum w Budzowie zaprosiła wszystkich na spektakl  o przygotowaniach do świąt. Ich występ został nagrodzony  gromkimi brawami.          Wreszcie przyszedł czas na łamanie się opłatkiem, składanie życzeń i wspólną wigilijną wieczerzę. Kiedy  wigilia dobiegła końca, na salę wszedł długo oczekiwany gość – Święty Mikołaj. Dzieci powitały go gorącymi oklaskami. Gdy Święty Mikołaj rozpoczął rozdawanie prezentów, kolejne Kluby prezentowały swój krótki występ artystyczny przygotowany specjalnie dla dostojnego gościa.

         Wspólne zdjęcia z Mikołajem zakończyły to niezwykle sympatyczne spotkanie. Kolejne już za rok, tym razem w Zawoi.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatPowiatowa Wigilia Klubów 4 H