Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 12 grudzień 2014 09:04

Na narty w suskim dopiero przed Świętami

Na terenie powiatu suskiego pierwsze wyciągu ruszą prawdopodobnie dopiero za tydzień.

Wielkimi krokami zbliża się kalendarzowa zima, a wyciągi narciarskie, m.in. w Zawoi, nadal stoją. Co prawda trwają intensywne przygotowania do rozpoczęcia sezonu narciarskiego, ale z uwagi na warunku atmosferyczne będzie to możliwe prawdopodobnie dopiero za tydzień, w weekend poprzedzający Święta Bożego Narodzenia.

Nie oznacza to, że miłośnicy szusów na dwóch bądź jednej desce, nie powinni powoli przygotowywać swego sprzętu na szaleństwa na białym puchu. Większość stacji narciarskich na południu subregionu już działa, albo zacznie pracę w sobotę. Zatem czekając na mrozy niezbędne do naśnieżania suskich tras, na narty można się udać m.in. do Zakopanego, Białki Tatrzańskiej oraz Czarnej Góry.

Z kolei tym z młodych i być może starszych amatorów zimy, którzy dopiero planują naukę jazdy na nartach, już dzisiaj zapraszamy do Szkoły Narciarsko-Snowboardowa "Zawojsko", która pod patronatem portalu sucha24.pl będzie działała na wyciągach Wojtek i Mosorny Groń w Zawoi.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatNa narty w suskim dopiero przed Świętami